b/ po prymarii nauka stanowa i zmiana tajemnic różańcowych,

c/rozpoczynamy rozprowadzanie wigilijnych świec Caritas, świeca duża 12 zł., świeca mała 5 zł.

10. Znakiem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jest wigilijny opłatek. W najbliższą sobotę i niedzielę do naszych domów zapukają ministranci i lektorzy przynosząc opłatki wraz z życzeniami świątecznymi. Opłatki są darem parafii dla każdej rodziny. Przyjmijmy ten dar. Ofiary jakie składamy przy tej okazji są przeznaczone na wykonanie kontuaru do organów w kościele parafialnym.

11. Zwracamy się do wszystkich parafian, aby korzystając z dobrej w miarę pogody uporządkować groby przed zimą. Pozbierajmy z grobów uschnięte  kwiaty i wypalone znicze, by można było przed śniegiem wywieźć śmieci z cmentarza.

12. Polecamy prasę katolicką.

13. Można obejrzeć w nawach bocznych poplenerową wystawę malarstwa z pleneru w Malawie, który odbył się16 września.

14. Nowożeńcom: Jolancie i Jakubowi, Magdalenie i Damianowi składamy serdeczne podziękowanie za dekoracje kościoła i okazana życzliwość: „Bóg zapłać”.